Posjet učenika Gimnazije Bjelovar izložbi

Učenici 3. i 4. razreda Gimnazije Bjelovar s profesoricom Željkom Holjević posjetili su 20. i 21. svibnja 2026. Zavod za znanstvenoistraživački i umjetnički rad Hrvatske akademije u Bjelovaru  i pogledali izložbu plakata i izdanja Zavoda.

O izložbi i radu Akademijina Zavoda u Bjelovaru govorila je mr. sc. Zorka Renić, upraviteljica Zavoda.